HABERLER, MOBIL

Xiaomi Mi 10 Türkiye fiyatı belli oldu!

Tarafından 10 Nisan 2020 tarihinde, HABERLER, MOBIL kategorisinde yayınlanmıştır.

Xiaomi Mi 10 Türkiye fiyatı belli oldu!

Xiaomi’nin merakla beklenen yeni amiral gemisi Mi 10 Türkiye’de satışa çıktı. Xiaomi Mi 10 Türkiye fiyatı adeta yok artık dedirtti.

Şimdiye kadar agresif fiyat politikasıyla gönüllerde taht kuran Xiaomi kısa süre önce 5G destekli yeni amiral gemisi modeli Mi 10’u tanıtmıştı. Xiaomi Mi 10 özellikleri ve tasarımıyla teknoloji tutkunlarının dikkatini çekmeyi başardı.

Sen Xiaomi’sin kendine gel! Xiaomi Mi 10 Türkiye fiyatı belli oldu!

Elbette bizi asıl ilgilendiren unsuz Xiaomi Mi 10 Türkiye fiyatı hakkındaki detaylardı. Sonuçta söz konusu Xiaomi olduğu için herkes uygun bir etiket bekliyordu.

Lakin beklenildiği gibi olmadı. Xiaomi Mi 10 Türkiye fiyatı Çinli üreticinin ülkemizdeki hayranlarını hayal kırıklığına uğrattı.

Mi 10 Türkiye’de Hepsi Burada üzerinden satışa çıktı. Telefonun fiyatı ise 8.499 TL olarak belirlendi. Evet yanlış okumadınız. 8.499 TL. Üstelik bu indirimli haliymiş. Hepsi Burada’ya göre telefonun normal fiyatı 9.999 TL. Yüzde 15 indirimle 8.499 TL’ye gelmiş.

Normal şartlarda bu özelliklere sahip bir telefonu Samsung, Apple ya da Huawei gibi bir isim satışa sunsa, bu fiyatlar yadırganmazdı.

Lakin söz konusu kullanıcı dostu Xiaomi olunca işler değişiyor. Biz Xiaomi’den bu tarz absürt fiyatlar görmeye alışkın değiliz. Dolayısıyla bu etiket bizleri üzdü diyebiliriz. Xiaomi de 8.500 TL’ye telefon satarsa biz amiral gemisi modellerini nasıl ucuza alacağız?

t.me/teknolojiX

Yazar Hakkında

Admin - https://pclife.org

simsiyah gecenin ardındayım yapa yalnız..

Yorum yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Kategoriler
Çok Okunanlar
Copyright 2012 - Tüm Hakkı Saklıdır. PCLIFE.ORG - Bu sitede yayınlanan yazılar ve görseller kaynak gösterilmeden kullanılamaz.