HABERLER, MOBIL

WhatsApp renkleniyor

Tarafından 22 Ağustos 2017 tarihinde, HABERLER, MOBIL kategorisinde yayınlanmıştır.

WhatsApp renkleniyor

WhatsApp, Android ve iOS uygulamalarının geliştirici metin tabanlı durum güncellemelerini çok daha kolay paylaşmalarına izin verecek yeni bir özellikle güncellendi.

Yeni metin tabanlı özellik, WhatsApp kullanıcılarının arkadaşlarını bir olayın yerini öğrenmesine veya onlara tatil tavsiyeleri vermesine olanak tanıyor. WhatsApp kişilerinizi hayatınızda önemli bir şey olduğunda bilgilendirmek eğlenceli ve kişisel bir yol olacaktır.

Artık kullanabileceğiniz durum metni, belirli fontlar ve arka plan renkleri ile özelleştirilebilir. Dahası, yeni özellik durumlarınıza bağlantılar eklemenize izin verecek. Durum güncellemenizi kimlerin gizlilik ayarlarında görebileceğini seçebileceğinizi unutmayın: “Kişilerim”, “Şunlar hariç kişilerimle paylaş ” ve “Sadece şu kişilerle paylaş”.

Güncellemeyi gören kişilerin listesini görmek için herhangi bir Durum güncellemesinin altındaki göz simgesine dokunarak Durum güncellemenizi kimlerin görüntülediğini öğrenebilirsiniz.

Buna ek olarak, WhatsApp kullanıcıları bir kişinin Durum güncellemesini gördükten sonra yanıt düğmesini tıklayarak yorum yapabilirler. Durum güncellemesiyle ilgili yorumlar, bir fotoğraf, video veya GIF içerebiliyor.

Geliştiricilere göre, yeni özellik bugün başlayarak iPhone ve Android kullanıcılarına sunuluyor. Ayrıca, WhatsApp’ı web kullananlar da durum güncellemelerini de görüntüleyebilir.

Aşağıda ve sonraki sayfalarda özelliğin ekran görüntülerini inceleyebilirsiniz.

1503381161_whatsapp-text-based-status-updates.jpg

21

Yazar Hakkında

Admin - http://pclife.org

simsiyah gecenin ardındayım yapa yalnız..

Yorum yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Kategoriler
Çok Okunanlar
Son Eklenenenler
Copyright 2012 - Tüm Hakkı Saklıdır. PCLIFE.ORG - Bu sitede yayınlanan yazılar ve görseller kaynak gösterilmeden kullanılamaz.