HABERLER, INTERNET

Snapchat Kamerasıyla Amazon’dan Alışveriş Yapılabilecek

Tarafından 27 Eylül 2018 tarihinde, HABERLER, INTERNET kategorisinde yayınlanmıştır.

Snapchat Kamerasıyla Amazon’dan Alışveriş Yapılabilecek

Snapchat, herhangi bir yerde karşılaştığınız ürünü Amazon’dan bulup satın almanızı sağlayacak yeni bir kamera özelliği üzerinde çalışıyor. Detaylara bakalım.

Snapchat yeni bir kamera özelliği üzerinde çalışıyor. Snapchat ve dünyanın en büyük e-ticaret platformlarından Amazon ortaklığıyla geliştirilen bu özellik sayesinde herhangi bir yerde gördüğünüz ve beğendiğiniz bir ürünü Snapchat kamerasını kullanarak Amazon‘dan bulup satın alabileceksiniz. Beğendiğiniz ürünü veya barkodunu Snapchat kamerasına gösterip o ürünü Amazon‘da tarayabileceksiniz. Yeni özellik sizi otomatik olarak Amazon.com’a yönlendirecek ve aradığınız ürünü satın alabileceksiniz.

Snapchat ve Amazon arasında yapılan anlaşma henüz kesin değil. Amazon‘un satılan ürünlerden elde edilen gelirin belli bir yüzdesini Snapchat‘e verip vermeyeceği de tartışma konusu. Son zamanlarda ekonomik olarak biraz sıkıntı yaşayan Snapchat için böyle bir gelir oldukça önem arz ediyor. Geçtiğimiz ayın sonunda Snapchat hisseleri tüm zamanların en düşük seviyesini görmüştü.

Snapchat‘in Amazon‘dan alışveriş yapmayı sağlayacak yeni kamera özelliği ne zaman kullanıma sunulacak henüz belli değil. Gelişmeler oldukça sizlerle paylaşmayı sürdüreceğim. Takipte kalın.

Sizler de yorumlarınızı bu yayının altında paylaşabilirsiniz.

Yayını beğendiyseniz sosyal medyada paylaşmayı unutmayın.

 

 

Yazar Hakkında

Admin - https://pclife.org

simsiyah gecenin ardındayım yapa yalnız..

Yorum yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Kategoriler
Çok Okunanlar
Copyright 2012 - Tüm Hakkı Saklıdır. PCLIFE.ORG - Bu sitede yayınlanan yazılar ve görseller kaynak gösterilmeden kullanılamaz.