OYUN

PUBG’nin hile derdi bitmiyor

Tarafından 05 Mart 2018 tarihinde, OYUN kategorisinde yayınlanmıştır.

PUBG’nin hile derdi bitmiyor

Battle Royale oyunları arasında en çok oynanan oyunlardan biri olan PUBG’de yeni bir hile ortaya çıktı. Bu hile sayesinde elektrikli alanda kalabiliyorsunuz ve ölmüyorsunuz!

PUBG gibi Battle Royale tarzı oyunlarda gittikçe daralan bir alan bulunuyor. Bu alanın dışında kalırsanız canınız azalıyor ve ölebiliyorsunuz. Bu yüzden oyuncular bu alanın içinde kalmak için farklı stratejiler uyguluyor. Ama bu hile ile alanın içinde kalmak zorunda değilsiniz. Yani alanın dışında kalsanız da canınız gitmiyor. Bu hilenin giderek artmasından dolayı Reddit gibi platformlarda da şikayetler arttı.

Reddit’te açılan bir başlıkta oyuncu halkanın içinde kalan tek kişi olmasına rağmen, oyunu kaybettiğini belirtti ve oyunu ıssız bir yerde sabit duran bir oyuncunun kazandığını söyledi. Hile yapan kişi de Reddit’te bu konu hakkında bir başlık açtı ve bunun bir glitch olduğunu söyledi. Bu olayların ardından PUBG ekibi açıklama yaptı. Açıklamalarında en kısa zamanda güncelleme yayınlayacaklarını ve bu açığı kapatacaklarını söylediler.

Yazar Hakkında

Admin - https://pclife.org

simsiyah gecenin ardındayım yapa yalnız..

Yorum yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Kategoriler
Çok Okunanlar
Copyright 2012 - Tüm Hakkı Saklıdır. PCLIFE.ORG - Bu sitede yayınlanan yazılar ve görseller kaynak gösterilmeden kullanılamaz.