SOSYAL MEYDYA

PewDiePie, Revolmode Ağını Duyurdu

Tarafından 19 Ocak 2016 tarihinde, SOSYAL MEYDYA kategorisinde yayınlanmıştır.

PewDiePie, Revolmode Ağını Duyurdu

Dünyanın en ünlü YouTube üyesi olan PewDiePie, kendi ağıyla ilgili ilk duyurusunu yaptı. Revolmode adını verdiği ağ üzerinden içeriklerini yayınlayacak olan, PewDiePie, gerçek adıyla Felix Kjellber, bu servis üzerinde diğer YouTuber arkadaşlarlarıyla da ortak içeriklerini yayınlayacak. 

1452794363_revelmode.jpg

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR >> World of Tanks’in PlayStation 4 Çıkış Tarihi

PewDiePie’ın 2012 yılından bu yana Disney Maker Studios ile ortaklığının bir parçası olarak devam edecek olan Revelmode çatısı altında, oyun videoları, video içerikler, oyun geliştirme videolaru ve PewDiePie’ın seri halde hazırlayacağı videolar yayınlanacak. Partnerlerle birlike 100 milyonun üzerinde takipçi kitlesi hedefleniyor.

Partnerler arasında CinnamonToastKen (Ken Morrison), CutiePieMarzia (Marzia Bisognin), Jelly (Jelle van Vucht), Markiplier (Mark Fischbach gibi isimler de yer alıyor. Bu çalışma kapsamında çok sayıda hayır ve yardım kurumu için bağış çalışmaları da yapılacak. Buradaki içeriklerin Facebook, YouTube ve diğer platformlarda da yayınlanacağı açıklandı. Buna ek olarak, ünlü YouTuber’ın Scare PewDiePie adında bir seriyi de YouTube Red üzerinden yayınlayacağı belirtildi.

 

 

 2016'DA ÇIKACAK OLAN ÖNEMLİ PLAYSTATION 4 OYUNLARI
1452734858_playstation-4-icin-2016da-cikacak-onemli-oyunlar.jpg
124

Yazar Hakkında

Admin - http://pclife.org

simsiyah gecenin ardındayım yapa yalnız..

Yorum yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Kategoriler
Çok Okunanlar
Son Eklenenenler
Copyright 2012 - Tüm Hakkı Saklıdır. PCLIFE.ORG - Bu sitede yayınlanan yazılar ve görseller kaynak gösterilmeden kullanılamaz.