MOBIL

Periscope’un yeni özellikleri duyuruldu

Tarafından 12 Mayıs 2016 tarihinde, MOBIL kategorisinde yayınlanmıştır.

Periscope’un yeni özellikleri duyuruldu

Twitter’ın basit bir şekilde kullanıcıların canlı yayın yapmasını sağlayan platformu Periscope‘a gelecek olan yeni özellikler açıklandı. Canlı yayın platformları arasında kısa süre içinde rakipleri hızla artan Periscope, yeni özellikleriyle kullanıcılarını Periscope’a bağlamak için çalışıyor.

Gelecek hafta yayınlanacak Periscope güncellemesi birkaç önemli yeniliği de beraberinde getirecek. Artık Periscope üzerinde canlı yayınlar kategorilere ayrılacak böylelikle izleyiciler ilgi alanlarına göre canlı yayınları bulabilecek. Aynı zamanda bir canlı yayına hızlı bir şekilde erişmeniz için getirilecek “Arama” özelliği sayesinde istediğiniz canlı yayını konusuna ve başlığına göre bulabileceksiniz.

1462850834_periscope-search.png

Periscope’un diğer önemli bir yeniliği ise artık DJI marka ve Periscope yayınını destekleyen bir drone sahibiyseniz drone kameranız ile de canlı yayın yapabilecek, dilerseniz yayın esnasında tekrardan iPhone’unuzun kamerasına dönebileceksiniz.

>> İlginizi Çekebilir: Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu piyasada

Ayrıca Periscope’ta yapacağınız tüm canlı yayınlar otomatik olarak Periscope ve Twitter’da kaydedilecek. Eğer yayının bir kaydının olmamasını istiyorsanız bu yayının kaydını silebilecek, eğer tekrardan geri getirmek isterseniz 24 saat içinde yayının kaydını geri getirebileceksiniz.


iPhone kullanıcılarının yaptığı yanlışlar1462851033_iphone-kullanicilarinin-yaptigi-yanlislar1.jpg

Yazar Hakkında

Admin - https://pclife.org

simsiyah gecenin ardındayım yapa yalnız..

Yorum yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Yorumlar

  • pioneerclup - 11 Haziran 2016 - 23:29 - Cevapla

    Bu program cıktı cıkalı ben bir faydasını görmedim faydasını görmüş olan arkadaşlarım bilgilendirme yapabilirmi ? ne gibi faydalarını gördünüz mesela

  • Ankara Asma Tavan - 18 Kasım 2016 - 10:17 - Cevapla

    blog sayfanızı sürekli güncel olarak takip ediyorum. Bu şekilde faydalı bilgiler her zaman işime yarıyor. Bu yazıda her zaman işe yarayacak bir bilgi paylaşmısınız. Teşekkurler, takipdeyim

Kategoriler
Çok Okunanlar
Copyright 2012 - Tüm Hakkı Saklıdır. PCLIFE.ORG - Bu sitede yayınlanan yazılar ve görseller kaynak gösterilmeden kullanılamaz.