MOBIL

Galaxy S8 ile Nokia 8 kamera karşılaştırması (Video)

Tarafından 21 Ağustos 2017 tarihinde, MOBIL kategorisinde yayınlanmıştır.

Galaxy S8 ile Nokia 8 kamera karşılaştırması (Video)

Samsung, Galaxy S8 ile büyük bir başarı elde etti. Infinity Display ekranı ve dual pixel teknolojisine sahip kamerası ile fark yaratan Galaxy S8, Nokia’nın yeni amiral gemisi modeli Nokia 8 ile kozlarını kamera testinde paylaştı. Videolu olarak yapılan kamera karşılaştırmasında çoğu noktada Galaxy S8 önde olsa da, Nokia 8 farklı ambiyanslarda öne geçmeyi başarıyor.

Galaxy S8, 12 megapiksel çözünürlüğünde dual pixel kameraya sahip. Diyafram açıklığı f/1.7 olan Galaxy S8, faz algılama ve OIS teknolojilerini barındırıyor.

Nokia 8 ise 13 + 13 Megapiksel çözünürlüğünde iki arka kamera ile geliyor. Bu kameradan biri RGB diğeri ise monokrom yani siyah-beyaz fotoğraf çekiyor. OIS destekli bu kameranın diyafram değeri ise f/2.0 değerinde. Nokia 8’in en büyük farkı ise Zeiss optik kamera oluyor.

Dilerseniz lafı daha fazla uzatmayalım ve sizi Galaxy S8 ile Nokia 8 kamera karşılaştırma videosu ile baş başa bırakalım. (Video 50.saniyeden sonra başlıyor)

Yazar Hakkında

Admin - https://pclife.org

simsiyah gecenin ardındayım yapa yalnız..

Yorum yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Kategoriler
Çok Okunanlar
Copyright 2012 - Tüm Hakkı Saklıdır. PCLIFE.ORG - Bu sitede yayınlanan yazılar ve görseller kaynak gösterilmeden kullanılamaz.