HABERLER, YAZILIM

En İyi 10 Ücretsiz Yasal Program Sitesi

Tarafından 18 Ekim 2017 tarihinde, HABERLER, YAZILIM kategorisinde yayınlanmıştır.

En İyi 10 Ücretsiz Yasal Program Sitesi

Kullanmak hem sizi virüslerden koruyacak hem de vicdanen rahat hissettirecektir. Her programa para versek cebimizde para kalmaz diyebilirsiniz. Ancak bunun da bir yolu var elbet. Ücretsiz yasal program siteleri var. Bu sitelerigünlük takip ederek kendinize yasal program deposu oluşturabilirsiniz. O an için ihtiyacınız olmasa da programı indirmekten çekinmeyin. Gün gelir lazım olur. Şimdi bu sitelere bir göz atalım.

Korsan Değil Ücretsiz

Yasal Lisanslı Program

 

10. giveaway.download.hr

Legal ücretsiz program sunan bu sitenin içeriğini görmek için siteyi Facebook’ta, Twitter’da veya Google Plus’ta beğenmeli ya da takip etmelisiniz. Kilitli içeriği ancak bu şekilde açabilirsiniz. Aksi halde ücretsiz programları göremiyorsunuz.
http://giveaway.download.hr

9. Giveaway-Club
Her gün olmasa da birkaç günde bir ücretsiz program sunan bu sitede gelecek ücretsiz programları da görebiliyorsunuz. Çoğu zaman programı indirmek için premium üyelik gerekiyor.
http://giveaway-club.com

8. Giveaway of the Day

Her gün 1 yasal programı ziyaretçilerine ücretsiz sunuyor. Hiçbir üyelik gerektirmiyor. Bazı programlarda lisans anahtarı almak için program üreticisinin sitesine üye olmanız gerekebiliyor. Sitenin Türkçe versiyonu da mevcut. Programların açıklamasını Türkçe olarak okuyabilirsiniz.
http://tr.giveawayoftheday.com

7. SharewareonSale
Günlük en az 1 yasal/legal program sunan bu site ayrıca mac, iPhone ve android sistemler için de ücretsiz yasal programlar/uygulamalar sunuyor. Ücretsiz program indirmek için siteye üye olmalısınız.
http://sharewareonsale.com

6. TopWareOnSale
Winodows için ücretsiz uygulamalar bulabilirsiniz. Ayrıca birçok programı indirimler sayesinde daha düşük ücrete satın alabilirsiniz.
https://topwaresale.com

5. BitsDuJour
Mac ve PC için günlük ücretsiz yasal programlar sunan site, birçok programı da sizler için indirimli satın alma fırsatı tanıyor. Ücretsiz program indirmek için üye olmalı ya da facebook ile giriş yapmalısınız. İndirimli programları da size verilen kupon kodlarını kullanarak düşük ücretle satın alabilirsiniz. Ayrıca gelecek ücretsiz programlar da sitede gösteriyor.
http://www.bitsdujour.com

4. topsoftBargains
Her gün birden fazla ücretsiz program bulabileceğiniz bu sitede birçok programı da size sunulan hediye çeki kodlarıyla indirimli satın alabilirsiniz. Ücretsiz programlar için siteye üyelik zorunlu.
http://www.topsoftbargains.com

3. WindowsDeal

Hemen hemen topsoftBargains sitesiyle benzer içeriğe sahip bir site. Ücretsiz programlarla birlikte indirimli program satın alma fırsatı da sunuyor.
http://windowsdeal.com

2. YasalProgram/Profesyonelİndir
Türkçe içeriğe sahip bir site. Ücretsiz sunulan programlar hakkında Türkçe açıklamalar da yer alıyor. Site genelde yukarıda bahsettiğim sitelerde bulunan ücretsiz programları sunuyor. Programları indirmek için başka sitelere yönlendiriliyorsunuz. O yüzden üyelik zorunlu değil. Zaman zaman site yönetimi bazı program üreticileriyle anlaşmalar yapıp sponsor dahilinde ücretsiz program kampanyası düzenleyebiliyor. Bazen sınırlı sayıda lisans dağıtımı da yapıyor. Takip etmenizde fayda var.

Not:”Yasal Program” sitesi “Profesyonel İndir” adı altında hizmet vermeye başlamış.
http://www.yasalprogram.com
https://www.profesyonelindir.com

Şimdi vereceğim site yukarıda bahsettiğim tüm siteleri içeriyor. O yüzden tek bir siteyi takip ederek de tüm ücretsiz programlara ulaşabilirsiniz.
1. site: giveawayradar

Yukarıdaki siteleri tek tek takip etmek yerine sadece bu siteyi takip ederek birçok ücretsiz program fırsatını yakalayabilirsiniz.
http://giveawayradar.weebly.com

iPhone ve Adroid cihazlar için ücretsiz uygulama bulabileceğiniz site:
http://appadvice.com/apps-gone-free

http://appshopper.com

Yazar Hakkında

Admin - https://pclife.org

simsiyah gecenin ardındayım yapa yalnız..

Yorum yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Yorumlar

  • Metin - 20 Eylül 2019 - 14:06 - Cevapla

    2013 yılında yayına giren program indirme sitesi yazilimara.com da, ücretli yada deneme sürümü olmak üzere tamamen yasal programlar bulunmaktadır. Her programın indirme linki geliştiricilerin sunucuları üzerinden çekilmektedir. Hiç bir suretle Hack, Crack ve Warez içerik barındırılmamaktadır. Güvenli program indirmek için bilgisayar kullanıcılarının ilgisini çekecektir.

Kategoriler
Çok Okunanlar
Copyright 2012 - Tüm Hakkı Saklıdır. PCLIFE.ORG - Bu sitede yayınlanan yazılar ve görseller kaynak gösterilmeden kullanılamaz.