MOBIL

Apple iPhone fiyatlarını düşürüyor, iPhone SE 2 geliyor!

Tarafından 05 Şubat 2019 tarihinde, MOBIL kategorisinde yayınlanmıştır.

Apple iPhone fiyatlarını düşürüyor, iPhone SE 2 geliyor!

Dünyanın önde gelen teknoloji şirketlerinden Apple, hem düşen iPhone satışlarını artırmak hem de küçük ekranlı telefon arayanlara yönelik çözüm üretmek adına iPhone SE 2’yi çok yakında piyasaya sürecek. Tarihi belli olmamakla birlikte şirkete yakın kaynaklar iPhone SE 2 için çok beklemeyeceğimizi söylüyor.

Apple’a yakın kaynaklardan biri olan ThinkApple’ın iddiasına göre Apple yeni bir iPhone SE modelini satışa sunmaya hazırlanıyor. iPhone SE 2 adını taşıması kuvvetle muhtemel bu telefon, ilk modelde olduğu gibi küçük bir ekranla geliyor. 4.7 inç’lik ekranının yanı sıra Face ID gibi son iPhone teknolojilerini de içinde barındıran cihaz, iPhone X’te olduğu gibi üzerinde herhangi bir tuş barındırmayacak; yani Home butonu görmeyeceğiz. Bunun yerine az önce belirttiğimiz üzere Face ID’yi kullanarak güvenlik bariyerini aşacağız.

Diğer yandan çentikli ekran yapısı bu iPhone modelinde de karşımıza çıkacak ve iPhone X’ten kayda değer bir farklılık olmayacak. Face ID sensörünü kullanan iPhone SE 2’nin en yeni teknolojileri kullanıyor olması ise onu çok ucuz bir iPhone modeli yapmayacak; zira maliyetleri yükseldiğinden iPhone SE’ye kıyasla daha yüksek bir fiyattan satışa sunulacak.

Ancak burada üzerinde durulması gereken nokta, iPhone SE 2’nin mevcut iPhone XS ve iPhone XR’a göre daha ucuza gelecek olması. Bu da kullanıcıların tercihlerini bu iPhone modelinden yana kullanmasına neden olabilir. 

Yazar Hakkında

Admin - https://pclife.org

simsiyah gecenin ardındayım yapa yalnız..

Yorum yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Kategoriler
Çok Okunanlar
Copyright 2012 - Tüm Hakkı Saklıdır. PCLIFE.ORG - Bu sitede yayınlanan yazılar ve görseller kaynak gösterilmeden kullanılamaz.