MOBIL

Apple iPhone 7 ölçüleri iPhone 6S ile aynı

Tarafından 12 Mayıs 2016 tarihinde, MOBIL kategorisinde yayınlanmıştır.

Apple iPhone 7 ölçüleri iPhone 6S ile aynı

 Apple’ın mart ayında tanıttığı iPhone SE modeli, iPhone 7 boyutu hakkında bazı tartışmalar başlattı. Ancak gelen bilgilere göre iPhone 7, iPhone SE’nin boyutundan muaf olacak.  Yeni nesil iPhone 7, 4.7 inç iPhone 6S boyutlarında piyasaya sürülecek.

Yeni sızdırılan şemaya göre iPhone 7, 138.30 x 67.12mm ölçülerinde olacak. Kalınlık hakkında bilgi yok ancak, iPhone 6S 7.1mm ve Apple’ın en ince cihazı 6.1mm ile iPod Touch oldu. Şemaya bakıldığında çift kamera modülü olmadığı görülüyor. Bilindiği gibi şimdiye kadar gelen söylentiler telefonun çift kamera ile geleceği yönünde olmuştu.

iPhone 7 ile sızdırılan görseller ve gelen bilgiler birbiriyle çelişiyor. Bakalım Apple eylül ayında tanıtacağı yeni iPhone modelinde bu yıl karşımıza hangi yeniliklerle gelecek.

Aşağıda sızdırılan şemayı inceleyebilirsiniz.

1462805626_iphone.jpg

Sonraki sayfalarda şimdiye kadar gelen iPhone 7 sızıntılarını inceleyebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Admin - https://pclife.org

simsiyah gecenin ardındayım yapa yalnız..

Yorum yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Yorumlar

  • Marka Tescil Sınıfları - 12 Nisan 2017 - 11:03 - Cevapla

    Sitenizi beğenerek takip ediyorum. Sürekli güncel bilgiler paylaşılmakta. Üstelik bu bilgilerde boş bilgiler değil. Hepsi gündelik hayatta işimize yarar bilgiler. Umarım bu güncelliğinizi asla kaybetmezsiniz ve birçok makalenizde bizlere ışık tutarsanız. Bu yazıda diğer yazılar kadar bilgi verici ve kalite kokuyor.

Kategoriler
Çok Okunanlar
Copyright 2012 - Tüm Hakkı Saklıdır. PCLIFE.ORG - Bu sitede yayınlanan yazılar ve görseller kaynak gösterilmeden kullanılamaz.