MOBIL

Apple, 6. nesil iPod Nano desteğini bitirdi!

Tarafından 05 Eylül 2017 tarihinde, MOBIL kategorisinde yayınlanmıştır.

Apple, 6. nesil iPod Nano desteğini bitirdi!
30 Ağustos’ta Apple, altıncı nesil Apple iPod Nano‘yu eski ve eskimiş ürünler listesine resmen eklemişti. Başka bir deyişle, söz konusu cihaz artık Apple tarafından desteklenmeyecek. Bu konuyla ilgili Apple Store‘a ve yetkili servis merkezlerine yazılı bir not gönderildi.
1504521714_6g-ipod-nano.jpg
 
Apple cihazı, Eylül 2010’da piyasaya sürmüş ve iki yıl sonra satışını durdurmuştu. Genellikle Apple, satışını durdurduğu cihaza ek 5 yıl daha destek oluyor. Zaten bu da 2017 yılına denk geliyordu. Altıncı nesil Apple iPod Nano, kare tasarımı ve küçük boyutuyla dikkat çekmişti.
 
1504521727_kahramanugurlu-ipod-nano-6gen-02-940x705.jpg
 
6. Nesil iPod Nano modelleri oldukça beğenilmiş ve hatta üçüncü parti kayışlarla saat olarak bile kullanılmıştı. Bir anlamda Apple Watch‘un temelleri bu ürünle atılmıştı. Bu özel model, beşinci nesil modelden tıklama tekerleği, video kamera ve bir hoparlörü kaldırmıştı. Bunun yerine, daha yeni bir dokunmatik ekran eklemişti.

Yazar Hakkında

Admin - https://pclife.org

simsiyah gecenin ardındayım yapa yalnız..

Yorum yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Kategoriler
Çok Okunanlar
Son Eklenenenler
Copyright 2012 - Tüm Hakkı Saklıdır. PCLIFE.ORG - Bu sitede yayınlanan yazılar ve görseller kaynak gösterilmeden kullanılamaz.