MOBIL

32 megapiksel ön kameralı Honor 10i geliyor

Tarafından 13 Mart 2019 tarihinde, MOBIL kategorisinde yayınlanmıştır.

32 megapiksel ön kameralı Honor 10i geliyor

Bir Huawei markası olan Honor, 32 Megapiksel kamerasıyla dikkat çekecek telefon üzerinde çalışıyor. Huawei 10i şeklinde adlandırılacak telefon Huawei 10 modelinin devamı niteliğinde sunulacak. 

Daha önceden satışa sunulan Honor marka telefonların tasarım çizgisini koruyacak olan cihaz, Huawei P30 ve Nova 4e modelleriyle benzer özelliklere sahip olacak. Bunun sonucunda Huawei’nin aynı özelliklere sahip telefonlarını farklı pazarda ve daha farklı satış fiyatıyla sunarak strateji yaptığını söyleyebiliriz.

Cihazın beklenen özelliklerine gelecek olursak 6.2 inç boyutunda, FULL HD+ LCD ekranla geldiğini görüyoruz. Bunun yanında Kirin 710 işlemciden güç alan telefon 4GB RAM ve 128 depolama alanına sahip. Arka tarafında 24 Megapiksel çözünürlüğünde ana, 8 Megapiksel geniş açılı ve 2 Megapiksel derinlik algılama için kullanılan sensör ile birlikte 3 kamerayla gelen Honor 10i NFC ve hızlı şarj desteğine ile geliyor.

Cihazın ön tarafına baktığımızda ise 32 Megapiksel çözünürlüğünde kamera görüyoruz Honor 10i hakkında ortaya çıkan özellikler bunlarla sınırlı. Henüz resmi bir şekilde duyurulmayan cihazın tanıtım tarihi ve fiyatı hakkında ise herhangi bir bilgi bulunmuyor.  

>
.player-wrapper {
max-height: inherit;
}
.player-inline {
display: inline-block;
min-height:300px;
padding-bottom: 56.25%;
position: relative;
width: 100%;
z-index: 5;
}

.player-box {
height: 100%;
left: 0;
position: absolute;
top: 0;
width: 100%;
}

.outVideo > iframe {
height: 100% !important;
width: 100% !important;
}

Yazar Hakkında

Admin - https://pclife.org

simsiyah gecenin ardındayım yapa yalnız..

Yorum yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Kategoriler
Çok Okunanlar
Copyright 2012 - Tüm Hakkı Saklıdır. PCLIFE.ORG - Bu sitede yayınlanan yazılar ve görseller kaynak gösterilmeden kullanılamaz.